Корзина
40 отзывов
Доставка по місту з післясплатою! Замовляйте по телефону!Замовляю!
+380679656472
Контакты
База будівельних матеріалів "Будова 7"
+380636057825
+380674708833
+380679656472
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыул. Рождественская, 290
+380679656472
Карта

«Літос» – елітна облицювальна цегла. Якісно та надійно!

«Літос» – елітна облицювальна цегла. Якісно та надійно!

Сучасна облицювальна цегла – матеріал, який можна застосовувати не лише для будівництва нових споруд, але й  реставрації старих, внутрішнього оздоблення приміщень та спорудження огорожі.

«Літос» – елітна облицювальна цегла

Незважаючи на різноманіття оздоблювальних матеріалів, які пропонує сучасний будівельний ринок, облицювальна цегла як і багато років тому не втрачає своєї популярності. Адже сучасна облицювальна цегла – матеріал, який можна застосовувати не лише для будівництва нових споруд, але й  реставрації старих, внутрішнього оздоблення приміщень та спорудження систем огорожі.

Завдяки своїм технологічним характеристикам та багатьом перевагам облицювальна цегла – просто незамінний матеріал у будівництві. Ідеальний зовнішній вигляд та чітка геометрія, декоративність, багата кольорова гама – далеко неповний перелік переваг цього будівельного виробу.

На сучасному будівельному ринку України серед багатьох оздоблювальних матеріалів облицювальна цегла «Літос» стає все більш популярною, зокрема, там, де необхідно підкреслити форму і фактуру поверхні (облицювання котеджів, житлових будівель, дерев’яних та споруд з ніздрюватих, пінополістирольтних та інших теплоізоляційних блоків, а також оздоблення камінів, барів, ресторанів).

 

Переваги облицювальної цегли Літос, які забезпечують їй популярність серед споживачів:

-         морозостійкість; можливість використання у всіх кліматичних районах;

-         вологостійкість, майже не вбирає вологу, тому не піддається руйнуванню;

-         міцність, що підвищує стійкість і довговічність споруд;

-         у процесі експлуатації не змінює свої зовнішні та внутрішні якості;

-         легко очищається від бруду;

-         з роками стає ще більш привабливою;

-         за своїм складом близька до природного каменю;

-         екологічність цегли пояснюється тим, що для її виробництва використовується природна сировина з екологічно чистих регіонів

-         широкий асортимент кольорів, фактури та структури;  

-         запобігає проникненню шкідливих речовин із зовнішнього середовища;

-         полегшує навантаження на фундамент.

Різноманіття форм та фактур облицювальної цегли «Літос»: кутова, гладка, цегла з рельєфним узором, зі сколотою фактурою та яка імітує природний камінь з розмірами стандартної цегли  дає можливість застосовувати її не лише для оздоблення фасадів будівель, але й спорудження різних конструкцій, наприклад, камінів.

Обираючи облицювальну цеглу «Літос», споживачі не буде мати проблем із вибором кольору, що лише розширює можливості її використання у найоригінальніших архітектурних та дизайнерських рішеннях.

 Серед пропонованих споживачеві кольорів: білий, жовтий, кофе, шоколад, бордо, сірий, які можливо досягти завдяки сучасним матеріалам і технології виробництва цегли «Літос».

 

 Фактура, форма та структура  облицювальної цегли Літос відповідають європейським стандартам і вимогам.

Асортимент облицювальної цегли «Літос» складається з таких фактур:

-          «Магма» (216х102х65);

-     «Скеля» стандарт (250х100х65); євростандарт (216х102х65); вузька (216х60х65);

-      гладка євростандарт (250х100х65); вузька (216х102х65)

        У 2017 році виробництво високоякісної облицювальної цегли ТМ Літос налагоджено у м. Бориспіль Київської обл. Сучасне високотехнологічне обладнання підприємства з високим рівнем автоматизації, контролю та керування технологічним процесом на усіх стадіях виробництва забезпечує повний цикл виробничих процесів та дає змогу виробляти конкурентно-спроможну продукцію, аби повною мірою задовольняти потреби будівельного ринку.

Слід відзначити, що де б не було застосовано облицювальну цеглу «Літос», цей виріб служитиме довгі роки за умови правильного укладання та застосування відповідних розчинів та добавок. Для цього виробники цегли рекомендують пластифікатор «Легка кладка», добавку «Антивисоли», гідрофобізатори «Аквабар’єр» та «Аквабар’єр Керам», очищувач фасадів «Антисоль», що суттєво спрощують роботу та підвищують її якісні показники  та результативність.

  Обираючи облицювальну цеглу Літос для своїх потреб, будьте певні, що якість і ціна вас    задовольнять і приємно здивують, адже їхнє співвідношення є цілком розумним, виваженим та доступним українському споживачеві.

facebook twitter
Предыдущие статьи