Корзина
38 отзывов
Доставка по місту з післясплатою! Замовляйте по телефону!Замовляю!
ТРОТУАРНА ПЛИТКА - ДОДАЙТЕ УНІКАЛЬНОСТІ ВАШОМУ БУДИНКУ!
Контакты
База будівельних матеріалів "Будова 7"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067965-64-72
+38063605-78-25
+38047271-24-55
Виталий Стромец
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыул. Риздвяна, 29018027
Карта

ТРОТУАРНА ПЛИТКА - ДОДАЙТЕ УНІКАЛЬНОСТІ ВАШОМУ БУДИНКУ!

ТРОТУАРНА ПЛИТКА - ДОДАЙТЕ УНІКАЛЬНОСТІ ВАШОМУ БУДИНКУ!

Різноманітність форм та кольорів дозволяють створювати за допомогою тротуарної плитки міцні і естетичні поверхні. І серед різноманіття вибору, у багатьох виникає питання ― як вибрати і укласти тротуарну плитку так, щоб вона відповідала стилю будинку.

Покриття може бути нейтральним, малопомітним елементом домашнього екстер’єру, або навпаки ― грати важливу роль в ландшафті саду. Найбільш популярним матеріалом для обробки доріжок і проїздів навколо будинку є тротуарна плитка. Невеликі розміри, різноманітність форм і насичених кольорів дозволяють створювати за допомогою тротуарної плитки міцні і естетичні поверхні. І серед різноманіття вибору, у багатьох виникає питання ― як вибрати і укласти тротуарну плитку так, щоб вона відповідала стилю будинку.

Звичайно ж, вплив покриття на зовнішній вигляд подвір’я багато в чому залежить від вибору матеріалу. Але, крім того, малюнок поверхні тротуарної плитки відіграє велику роль при створенні простору навколо будинку. Також багато на що може вплинути формування країв покриття ― створення різного роду заломлення ліній, використання тротуарної плитки різних розмірів, і відповідно підібраний спосіб укладання фігурних елементів мощення.

У сучасній архітектурі територія навколо будинку повинна мати гострі краї і геометричний малюнок з елементами, що пов'язані під прямим кутом. Будинок традиційного або сільського стилю вимагає покриття з м'якими рисами, що складається з невеликих елементів, розподілених по лінії, що  вільно звивається.

Добре, коли будівля і його оточення пов'язані єдиною архітектурною ідеєю. І якраз цей зв'язок ми можемо підкреслити за допомогою відповідних матеріалів і правильно підібраного малюнка. Візерунок і форма тротуарної плитки може бути підпорядкована формі тераси, зведеним стінам будинку або навіть напрямом руху основних маршрутів, що з'єднують будинок з садом.

Іноді неможливо уникнути укладання покриття на великій території. При цьому багатьом би хотілося порушити його монотонність і якось урізноманітнити поверхню. Якщо ситуація дозволяє, ми можемо спробувати пожвавити її, наприклад, помістивши рослини, окремі дерева або садові елементи у спеціально залишених відкритих просторах, які будуть наповнені родючим ґрунтом.

Іншим способом є введення додаткових колірних відтінків, або окремих елементів відповідної поверхні дорожнього покриття. Ви також можете підкреслити вибрані фігурні елементи мощення з допомогою оригінального способу укладання чи вставлення додаткового малюнка з тротуарної плитки.

До того ж, за допомогою кольору і способу укладання тротуарної плитки можна приховати деякі недоліки ділянки. Наприклад, при занадто вузькій території, краще всього вибрати шаблон, в якому поверхневі елементи мають прямокутну форму і розташовані хрест-навхрест. А коли під'їзд до будинку здається занадто довгим, кілька смуг тротуарної плитки контрастного кольору, розміщених перпендикулярно до осі дороги, візуально зменшать її.

В організації простору може допомогти Вам поділ поверхні різним методом укладання. Наприклад, робимо поверхні доріжок і під'їзного шляху різними кольорами і способами укладання.

Перевагою тротуарної плитки є також те, що вона може імітувати різні матеріали: камінь, старовинну бруківку, кераміку і навіть дерево. Забарвлення тротуарної плитки вирізняється багатою палітрою ― від звичайного світло-сірого, червоного, пісочного або графітового до складних колірних відтінків бірюзи, пурпура та зеленого. Поверхню тротуарної плитки іноді покривають благородною крихтою, що мерехтить на сонці, або спеціально створюють сколені краї, щоб вона виглядала як старовинна, або роблять певну фактуру на її поверхні. Та й товщина елементів може бути різною в залежності від ваших потреб.

Так що для створення унікальної поверхні біля вашого будинку є всі можливості. Просто потрібно додати трохи фантазії, вміння та бажання. А ми вам в цьому допоможемо!

facebook twitter
Предыдущие статьи
social-icon
Loading...