Корзина
38 отзывов
Доставка по місту з післясплатою! Замовляйте по телефону!Замовляю!
Пора утеплюватись, або міфи про пінопласт
Контакты
База будівельних матеріалів "Будова 7"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067965-64-72
+38063605-78-25
+38047271-24-55
Виталий Стромец
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыул. Риздвяна, 29018027
Карта

Пора утеплюватись, або міфи про пінопласт

Пора утеплюватись, або міфи про пінопласт

З різким подорожчанням цін на газ і електрику ми все частіше стали замислюватися про економію палива за допомогою утеплення стін будинку або квартири. Наскільки ефективним і економічним є утеплення фасадів?

З різким подорожчанням цін на газ і електрику ми все частіше стали замислюватися про економію палива за допомогою утеплення стін будинку або квартири. Наскільки ефективним і економічним є утеплення фасадів, вже давно доведено досвідом в розвинених країнах Європи. Тепер і в нас майже кожен почав замислюватися про те, як утеплити будинок пінопластом. Утеплення будинку завжди було актуальною проблемою, адже через велику площу стін втрачується значна кількість тепла. Та й нові тарифи не дають багатьом спокійно спати, навіть влітку.

Якщо стіни не утеплені належним чином, то навіть сама сучасна система опалення буде неефективна. Фокус на зовнішнє утеплення стін пінопластом – воно надійно захищає приміщення від перепадів вологості та температур. Це позитивно позначається на терміні експлуатації житла та дозволяє зменшити витрати на опалення. Широке використання в якості утеплювача пінопласту зумовлено його відмінними експлуатаційними якостями. Він легкий у монтажі, не піддається гниттю, а головна його перевага – невисока ціна (в 5 разів нижче, ніж інші утеплювачі). Крім того, утеплення пінопластом –шанс на привабливий зовнішній вигляд. При утепленні фасадів пінопластом використовують метод «сендвіча» чи «мокрого фасаду» — в обох випадках матеріали наносять шарами, а потім штукатурять стіни. При дотриманні технології проведення робіт такий спосіб утеплення дозволяє зберегти привабливий вигляд стін впродовж приблизно сорока років.

Ось тепер час розвіяти всім відомі «казочки» про пінопласт!

1. Пінопласт не дихає.

Пінопласт досить теплий, довговічний і не дорогий матеріал. Фахівці висловлюють думку, що з застосуванням ПСБС стіни не дихають, цей термін не визначений. Паропроникність цегляної стіни складає 0.5 ― 3% водяної пари. Цифра значна, але для цього результату потрібна хороша вентиляція, правильна вологість зовнішнього повітря. Зовнішні стіни з цегли, піно/газоблоку, термо блоки, шлакоблок, а особливо панельні (моноліт) будинку, не досить паропроникні. Наслідок через мірною вологості в приміщенні, не дихаючих стін, бере на себе пінопласт (утеплювач).Досвід свідчить ― є рекомендації для проектування житлового приміщення – забезпечити максимум тепла.

2. Мінеральна вата (або мінвата, бальзатовая вата) дешевше.

Мінеральна вата для внутрішнього утеплення будівель значно дешевше, ніж вартість пінопласту. Якщо судити по теплопровідності, то мінераловатні плити (бальзатовая вата або мін вата) значно тепліше, але вартість системи утеплення стін мінеральними плитами значно дорожче.

3. Утеплені стіни не дають приросту тепла.

Функція утеплених стін, затримати в приміщенні мінімум 30% тепла, яке ми втрачаємо через відсутність утеплювача. Для того щоб не гріти вулицю, знизити ціну на вартість витрат, утеплення фасадів в проекті стало обов'язковим завданням.

4.Пінопласт горить.

Будь матеріал з полімерними добавками горючий, але для цього існують правила, а також технологія монтажу пінополістирольних плит. Пінопласт в техніці пожежної безпеки, показав позитивний результат, недарма він має таку популярність в системах утеплення. Пінополістирол в стані горіння набагато менший %, ніж дерево, меблі і штучні матеріали. Від дотримання технології і правильного нанесення захисного (армуючого) шару, буде залежати пожежна безпека утепленої стіни.

5. Можна фарбувати фасад після завершення армуючого шару, без нанесення декоративного шару.

Нанесення фарби після армуючого шару, не настільки ефективно, як фінішний декоративний шар.Штукатурка служить ще як механічний захист армуючого шару. Застосовуючи декоративний фінішний шар «Гладь», «Короїд», «Баранчик» чи машинним способом, ми в 2 рази продовжуємо термін служби фасаду, а також маємо оригінальний і естетичний зовнішній вигляд вашого будинку. Добре знаємо , що пінопласт погано переносить зовнішні фактори впливу, а саме пряме потрапляння сонячних променів. Просто сам пінопласт всередині будівлі або зовні крихкий при фізичних навантаженнях. Так що штукатурка по пінопласту покликана захистити його від усіх небажаних факторів впливу зовнішнього середовища.

6. Термін експлуатації

Перші утеплені будинки були в 50-ті роки, важко визначити довговічність утеплювача. Але випробування пінопласту на циклічність в лабораторії довело, що термін понад 80 років при експлуатації +_40 градусів можливий. Основна вимога,як вже обговорювалось ― це захист пінопласту від прямих сонячних променів.

7. Пінопласт шкодить здоров'ю.

ПСБС матеріал не токсичний, його часто застосовують у харчовій галузі. Використання пінополістиролу не вимагає додаткових засобів захисту. Укладення такого, що протягом довгих років використання утеплювача, захворювань (ускладнень) не зафіксовано. Відмінний коефіцієнт пластичності, висока оцінка при деформації або усадки готової утепленої стіни. Пінополістирол з біологічних мірок нейтральний і стійкий на протязі всього терміну служби. У навколишньому середовищі, спокійно можемо знайти в рослинах стирол-мономерний, також велика кількість в горіхах, пиві, суниці, вині і т. д. Гарантуємо, що використання пінополістиролу, не веде за собою алергічних захворювань.

8. Дорога вартість на утеплення фасаду, не вигідно.

Вартість квадратного метра залежить від обраної системи утеплення фасадів, та утеплені стіни захищають стіни від руйнування, тим і зміцнюють їх, і утеплення робиться енергоефективним, також дає можливість у виборі різних ідей при дизайнерському оформленні фасаду. Витрачені гроші в прорахунках показали, що кошти повертаються упродовж 5 років. Повернення грошей вже відбувається з 1 дня, за допомогою економії витрат на енергоресурс.

9. Значення є, хто проводить роботу .

Досвід свідчить, що несумлінні будівельники застосовують для пінопласту клей для плитки, він значно дешевше, але через 1.5-2 місяці пінопласт може відпасти від стіни, а система буде триматися тільки на дюбелях, стартової планки і перфорованому куточку. Часто замовники про це не знають, а будівельники цим користуються. Технологія монтажу дюбелем з розрахунком на 1 м2 ― 6 шт., а не 2 -3 як примудряються економити будівельники за-заради наживи. Перед нанесенням декоративного шару, фасад потрібно обробити кварцової грунтовкою (фарба грунт Сeresit CT-16 pro, Master Contakt) для кращої адгезії. Недобросовісні «фасадчики» на таких витівках заробляють більше, а строк експлуатації різко знижується.

facebook twitter
social-icon
Loading...